Recykluj a vyhraj
16. ročník súťaže s firmou MILK-AGRO, spol. s r.o.
2018 / 2019

Aktuality

Strana 1 / 6

1–10 z 57

19.12.2017

Pozvanie na Najväčšiu charitatívnu športovú exhibíciu

Prijmite prosím naše srdečné pozvanie na Najväčšiu charitatívnu športovú exhibíciu, ktorá sa bude konať dňa 29. decembra o 16:30 hod. v Mestskej hale v Nitre. 
Na programe je tradičný benefičný futbalový zápas spojený s odovzdávaním darov pre všetky deti bez rozdielu na šport, vzdelanie, kultúru, rehabilitačné pobyty, kompenzačné pomôcky a i. 
Dovoľte, aby sme Vám predstavili aj stručný program podujatia:
- 16:30 hod. kultúrny program
- 17:15 hod. slávnostný začiatok turnaja, zaznie slovenská hymna, nasledovať budú samotné zápasy
- 19:00 - 19:30 hod. vyhodnotenie exhibície, odovzdávanie darov pre tých, ktorí to potrebujú

19.12.2017

Odvysielanie koncertov Integrácia

Koncerty Integrácia budú odvysielané na RTVS v nasledujúcich termínoch: detský koncert, premiéra 17.12. o 17:00 hod. a koncert seniorov 30.12. o 12:25 hod.

20.11.2017

Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2017

Dňa 27. októbra 2017 sa v Aréne Poprad uskutočnil už 9. ročník Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia. Aj tento rok sme za účasti tých najlepších slovenských a českých umelcov potešili viac ako 3000 detí z celého Slovenska. Len pre nich tu vystúpili hviezdy ako Stanislav Hložek, Heidi Janků, Lukáš Adamec, Kristína, Bekim, Monika Bagárová, Majk Spirit a naša stálica Ego. Atmosféra bola neskutočná a Aréna Poprad praskala vo švíkoch.

20.11.2017

Integrácia seniorov 2017

2. ročník Koncertu Integrácia seniorov 2017 sa uskutočnil v ten istý deň pre viac ako 3000 ľudí z celého Slovenska. Na svoje si prišli všetci milovníci dobrej hudby a zábavy, ktorí si mohli zaspievať a zatancovať na nestarnúce hity Standu Hložeka, Heidi Janků, Evy Mázikovej, Števa Skrúcaného, Otta Weitera a ďalších. Počas koncertu sme súťažili o zájazd vládnym špeciálom do Vatikánu, ktorý vyhrali najviac zabávajúci sa šťastlivci z rôznych kútov Slovenska.

30.10.2017

Privítanie prvákov

Fotky z úspešnej akcie Privítanie prvákov, ktorá sa uskutočnila dňa 28. septembra 2017 v Nitre. Podujatia sa zúčastnilo cca. 2 000 prvákov a predškolákov, ktorí si vychutnali vystúpenie Márie Čírovej, Mira Jaroša a Kamarátov z Trinity. Ich maškrtné jazýčky potešili sladké dobroty od firmy Milk Agro. 

30.10.2017

Zájazd za Marekom Hamšíkom

Zhrnutie, fotky a tiež bezprostredné reakcie detí zo zájazdu Projektu Integrácia za Marekom Hamšíkom do Neapola, ktorého sa zúčastnili aj naši výhercovia, Tamara Rajničová a Samuel Harčarik.

V dňoch od 13.9. – 19.9.2017 sme sa s deťmi v rámci Projektu Integrácia vybrali do Talianska navštíviť fenomenálneho slovenského futbalového reprezentanta a skvelého človeka – Mareka Hamšíka. Prvou zastávkou na našej ceste bol Vatikán, kde nás po pristátí srdečne privítal pán veľvyslanec pri Svätej stolici, Jeho Excelencia, Peter Sopko a následne sme mali možnosť prehliadnuť si toto čarovné miesto, jeho baziliky, Vatikánske záhrady a ďalšie krásne miesta. Vynechať sme nemohli ani návštevu večného mesta – Rím. Po prehliadke jeho krás nás čakalo veľkorysé prijatie u pána veľvyslanca v Talianskej republike, Jeho Excelencie, Jána Šotha. Po dvoch dňoch plných obohacujúcich informácii a pekných zážitkov sme sa presunuli do Neapola, kde sme boli ubytovaní v hoteli priamo na pláži a mohli sme si vychutnať zaslúžený oddych pri mori. Počas prehliadky Neapola sme vzbudili veľký záujem miestnych ľudí, ale aj médií, keď sme sa oblečení v dresoch Mareka Hamšíka prechádzali jeho ulicami. Cítili sme sa ako veľké hviezdy, nakoľko si nás všetci fotili, natáčali, zdravili sa s nami a usmievali sa. Popularita Mareka Hamšíka je skutočne obrovská a zažiť to na vlastnej koži bolo obrovským zážitkom nielen pre deti, no aj pre nás dospelých. http://sport.ilmattino.it/sscnapoli/invasione_di_hamsik_citta_turisti_slovacchi_capitano_foto-3244604.html

http://m.calcionapoli24.it/notizie/napoli-turisti-slovacchi-in-giro-per-la-citt-con-le-maglie-di-n323102.html

Situácia sa samozrejme opakovala aj počas nášho príchodu na štadión Sao Paolo, kde sme sa určite nestratili ani medzi cca. 47 000 divákmi, ktorí si prišli vychutnať zápas medzi SSC Neapol a Benevento Calcio. Všetci sme hlasno povzbudzovali a zo zápasu sme odchádzali plný nadšenia, keďže nás čakalo stretnutie a večera s našou hviezdou – Marekom Hamšíkom. Hneď po príchode do reštaurácie sa všetkým deťom rozžiarili oči a úsmev na ich tvárach im ostal snáď dodnes, po tom ako pred sebou zbadali svoj idol, ktorí ich všetkých milo privítal a poďakoval im za skvelú podporu a atmosféru, ktorý vytvorili nielen na štadióne, ale aj v meste. Marek už Projekt Integrácia pozná, keďže sa v roku 2015 zúčastnil nášho koncertu v Bratislave, avšak tento zájazd bol aj podľa jeho slov výnimočný a fotku s našou „výpravou“ uverejnil aj na svojom Instagrame a tiež sa stal „followerom“ našej stránky. Okrem neho náš zájazd sledovali a pochválili aj ďalší známy futbalisti, ako Juraj Kucka, Milan Škriniar, ale aj Dries Mertens. Po skvelej večeri prišlo na rad fotenie a podpisovanie, ktoré si deti naplno užili. Marek sa ukázal ako veľmi milý a pokorný človek a prejavil tak svoje veľké ľudské kvality. Po tomto nezabudnuteľnom večeri sme si využili ešte posledné chvíle na oddych pri mori. V deň odchodu si pre nás na vojenskom letisku v Neapole pripravili zaujímavú prehliadku vojenských vrtuľníkov a letiska. Výnimočné zážitky z celého zájazdu umocnil aj let vládnym špeciálom, ktorý nám poskytlo Ministerstvo vnútra SR na bezpečnú prepravu našich detí do Talianska a naspäť domov.

Reakcie deti, Neapol - PDF - 960 KB

4.9.2017

Výstava v ZOC MAX Poprad

4.9.2017

ŠZŠ Toporec - Najlepšia zberačka - Svetlana Pompova - Odovzdanie cien

4.9.2017

MŠ Spišský Hrhov - Deti si pochutnali na Integráčiku a dostali darčeky od projektu Integrácia

29.8.2017

Integrácia Partizánska Ľupča

V sobotu 12.8.2017 sa konala akcia Projektu Integrácia v Partizánskej Ľupči. Počas tejto akcie sme spoznali ďalšieho výhercu o zájazd za Marekom Hamšíkom do Neapola. Malá Ninka krásne vystihla podstatu a hlavnú myšlienku nášho projektu a my sme radi, že práve dieťa, ktoré v sebe už teraz prechovávala množstvo citu a empatie s nami pocestuje 13.9. 2017 za Marekom Hamšíkom do Neapola. Integráčiky, samozrejme ako vždy, mali veľký úspech a všetkým chutili. :)